FAB 321221

bez DPH: 1 749 Kč

s DPH: 2 116 Kč

  • Výrobce: ASSA ABLOY
  • Katalogové číslo: 13033
  • Záruka (měsíců): 24
  • Termín dodání (dny): 2
  • Skladem: <5 ks

Napětí 12V, Provedení střídavé 0,17A

S opačnou funkcí otevření. Reverzní zámek je při zapnutí el. napětí ZAVŘEN – zajištěn. Při přerušení el. napětí je zámek OTEVŘEN – odjištěn. Základní rozměr reverzního el. zámku je stejný jako všechny běžné modely el. zámků BeFo PROFI. Při stavu polohy dveří hlásí, zda jsou dveře OTEVŘENY nebo ZAVŘENY.

Zámek je vybaven mikrospínačem se svorkovnicí, který plně nahradí přídavné magnety, instalované na dveřích. Výška vlastního těla zámku se signalizací je vyšší o *9 mm – mikrospínač.

Zámek je v *poloze OTEVŘENO po mžikovém přerušení el. impulzu ovládacím zařízením nebo při přerušení el. proudu. Po obnovení dodávky proudu do el. zámku NEJSOU dveře ZAMČENY. Čekají na první průchod nebo kontrolu objektu a pak při znovu uzavření jsou dveře ZAMČENY.

Dodáván na krátké liště.

Nastavitelná západka.

Použití:

Všude tam, kde po vyhlášení poplachu je nutné kontrolovat všechny prostory, aniž by se musely jednotlivě otevírat dveře.

Nastavitelná západka.

Použití:

Tam, kde je vyžadována protipožární bezpečnost pro únik z *hořících objektů a kde je vyžadována kontrola stavu otevřených/zavřených dveří.

Diskuze

V této diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky